Markus – automoto závodník

Předán do nového domova: 28.7.2021

Rychlá jízda, adrenalin, závod a život solitéra, to je náš Markus. Kocourek, kterého nikdo nečekal, který se nám zjevil u dveří bez varování. Markus toho hodně prožil, občas dostal od života pěkně na frak, často si musel lízat rány. Protože je to ale pravý závodník, nikdy se nevzdal a vždy jel dál. Dnes už by rád nezávodil, mnohem více se mu chce užívat domácí pohody, mazlení a přítomnosti člověka.

ZDRAVOTNÍ STAV: Markus je připraven odjet do nového domova, kastrovaný, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s budoucím přístupem ven po zabydlení a adaptaci. Hodí se jako kočičí jedináček. Je mazlivý a perfektně čistotný.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Markus bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Markusovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.