Oskar odrostlé štěně

Předán do nového domova: 5. 5. 2021

Jsem Oskar, bbbzzzmmm (ztráta myšlenky), ježíš tady je ručník, bbbzzzmmm, co jsem to chtěl, jo, jsem Oskar a jsem mládě, bbbzzzmmm, šmarjá já mám hlad, co bych mohl sežrat, bbbzzzmmm bydlím v útulku, bože já bych fakt něco snědl, hele zase ten ručník, bbbzzzmmm, jdu ho pořádně pomordovat, bbbzzzmmm prosím vás já fakt nemám čas.
---
No jasně, ještě aby na nás Oskárek měl čas, má nárok, aby ho bylo všude plno, je mu pouhých 9 měsíců a je tuze rád na světě. Oskárek je kříženec střední velikosti, váží 18 kg, je prostě tak akorát. Jako správné štěndo ho moc baví hračky, nejlépe všechny a najednou, moc rád je aportuje, jen nám zatím aport nedává, za to se s ním pořádně proběhne, jak před námi utíká. Ke všem pejskům v útulku se chová velice mile, navazuje psí přátelství. Na procházkách tahá na vodítku, nikdo ho to zatím správně neučil. Je to ale jeho jediný nešvar, protože jinak nemá problém s nikým a ničím.

ZDRAVOTNÍ STAV: Oskar očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Fyzicky je ve výborné kondici. Podmínkou jeho adopce bude kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Oskar je aktivní, pohyb vyhledávající mladičký pes. Přirovnali bychom ho k listu nepopsaného papíru, je připravený se vše potřebné naučit a být pod vhodným vedením suprovým společníkem. Hledá aktivní páníčky, kteří chtějí výletovat, procházkovat, běhat a prostě s Oskarem sportovat. Hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou, samozřejmě se svým zázemím uvnitř. Po zodpovědném seznámení může jít bydlet k psímu bráchovi nebo k psí ségře, vztah ke kočičkám či k jiným zvířátkům jsme neměli možnost ozkoušet, nicméně předpokládáme, že díky své mladické tvárnosti si zvykne i na tyto parťáky ze zvířecí říše.

Máte-li o Oskara zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by klučík bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Oskarovu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 22. 4. 2021 bylo z ulice Minská přivezeno odrostlé štěndo jménem Oskar. Oskar je značený mikročipem, páníček si ho však nevyzvedl. Oskara u nás čeká nyní karanténa, veterinární prohlídka a naše vzájemné poznávání. Až bude připraven najít ten pravý domov, rádi Vám ho představíme.