Adéla ještě nevečeřela

Předán do nového domova: 9.5.2021

Adélka je pětiletá něžná holčička křížence střední velikosti. Svou postavou připomíná bígla, ale to jenom pro svou nadváhu. Je to holčička po seznámení neuvěřitelně milá, kontaktní, snaživá a učenlivá. Miluje svého člověka, procházky i společné mazlení, dovede tiše odpočívat po boku svého páníčka. K ostatním pejskům se chová moc hezky, kamarádí s místní klučičí bandou naprosto bez problému. Je to útulkové zlatíčko, jen v kotci se jí nelíbí.

ZDRAVOTNÍ STAV: Adélka je kastrovaná, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Jídlo je jejím trápením, trpí velkou nadváhou, váží 19 kg, potřebuje pravidelným pohybem a kvalitní stravou shodit na ideálních 13 kg. Je to holka aktivní, miluje pohyb a věříme, že brzy se dostane zpět do kondice.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Adélka hledá aktivní milující domov v bytě či domku, samozřejmě s bydlením uvnitř. Je maximálně čistotná, mazlivá a chce být po boku svého člověka. Je snášenlivá s ostatními pejsky, po zodpovědném seznámení může k psímu bráchovi či k sestřičce. Vztah ke kočičkám nevíme, vzhledem k její povaze však předpokládáme, že by si na kočičí společnost mohla po bezpečném seznámení zvyknout. Bude moc ráda výletit, procházkovat, běhat. Bavily by ji různé psí sporty, trénink poslušnosti, prostě jakákoliv aktivita s člověkem.

Máte-li o Adélku zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by holčička bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Adélce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.