Harvey – kocourek bojínek

Předán do nového domova: 30.5.2020

Harvey je zhruba půl roku starý vykastrovaný nádherný kocourek. Má moc rád místa ve výšce a nejraději přes den odpočívá ve volně zavěšeném košíčku.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: V Harveyho životě nebylo asi příliš dobrých zkušeností s námi lidmi. V novém prostředí bude potřebovat čas, ale věříme, že pak vše v klidném a láskyplném prostředí domova překoná a bude z něj mazel mazlivá. Chtěl by už teď, ale strach prozatím vyhrává. Harvey je čistotný kocourek, chodí vzorně na záchodek, hodí se tedy i do bytu. Moc rád se u nás kouká z okna na svět venku, určitě bude spíše raději za možnost žít v rodinném domě s budoucí možností chodit si na kocouří špacíry ven. S ostatními kočičkami je moc rád. Po kámošce Cassidy, která už do adopce odjela, se mu moc stýská. S dalšími zvířátky předpokládáme, že bude vycházet dobře. Jde přece jen o půlročního kocourka, který se dokáže lecčemu přizpůsobit.

ZDRAVOTNÍ STAV: Kocourek je plně naočkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům a načipovaný. Komplet ready si vlézt do přepravky a odfrčet domů.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322.

HISTORIE: Zatím bohužel rozšiřuje řady kočiček, kterým útulek naprosto nevyhovuje. Nasadíme bylinky a další podpůrné prostředky na psychiku a budeme zvykat na lidskou přítomnost.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.