Surja – kotěcí sluníčko

Předán do nového domova: 28. 8. 2023

Surja je drobounká odhadem tří měsíční kotěcí holčička. Její křehká a jemná dušička provázená uvrněným kožíškem potřebuje milující a pečující domov. Surja je vzorně čistotná a velice klidná, hodí se pro život v bytě i uvnitř domu s případným budoucím přístupem ven, po aklimatizaci a po provedení kastrace. Co se týče soužití s jinými zvřátky, předpokládáme, že si na vše při správném seznámení dokáže zvyknout. Pro svou povahu ale hledá domov klidnější.

Její jméno odkazuje na blahodárnou léčivou sluneční energii, kterou ona dokáže vnést do života své nové rodiny.

ZDRAVOTNÍ STAV: Surja bude připravena odjet do adopce po 23. srpnu, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Návštěvy zájemců o adopci však již mohou probíhat. Podmínkou adopce je její kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz