Giromont a Patison – černí rozkošníci


pohlaví

3 měsíce

16 cm

1 kg

čip

nekastrován

"Nechceš cuketu?" To je věta, která se pravidelně stává letním pozdravem. Někdy se tak také cítíme, ale u nás by to bylo spíš "Nechceš kotě?" ???? Určitě nechceme koťátka rozdávat jako kdejaké tykve, ale máme jich rozhodně dost a moc rádi najdeme toho pravého mňoukajícího parťáka do každé rodiny milující kočičky.

Proto i my nabízíme dva krásné kocourky, černé elegány, mazlivé vtěrky. Záleží, jen jestli Vás zaujme spíš klasika, cuketový Giromont, přezdívaný prostě Giro, nebo si potrpíte na zajímavého Patisona, kterému říkáme prostě Pati.

Giro - černý kocourek s krátkou srstí
Pati - černý kocourek s delší srstí - našel nový domov
Kluci mohou odjet domů společně i každý zvlášť.

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena odjet do adopce - kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

Kluci se hodí do bytu i do domu se zahradou s budoucím přístupem ven - po uplynutí doby adaptace a po provedení kastrace.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Giromont a Patison
evidenční číslo
28 E a 29 E
pohlaví
plemeno
kočka evropská
značení
čip
výška
16 cm
váha
1 kg
věk
3 měsíce
kastrace
nekastrován
povaha
milá, hravá a rozkošná koťátka

informace o nálezu zvířete

datum příjmu
21. 7. 2023 a 26. 7. 2023
místo nalezení
Tábor - Tesco a Hlinice