Lola a Lotka – sladká želvovinová dvojka

Předán do nového domova: 20.4.2020

Lola a Lotka jsou pět měsíců staré překrásné želvovinové kočičí holčičky. Zpočátku člověku příliš nedůvěřovaly, ale stačilo pár dní a už si mazlení a naši přítomnost užívají. Lola (světlý flíček nad levým okem) vyhledává pelíšky na zemi, Lotka (světlý flíček na bradičce) zase suverénně okupuje místa nejvyšší. Mají to holky spravedlivě rozdělené.

Jsou naočkované a ošetřené proti vnějším a vnitřním parazitům, přeočkování je čeká 27. 4. 2020, pak budou moci vyrazit domů.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Holčičky jsou na sebe vázané, přáli bychom si, aby našli domov společný. Obě jsou čistotné, chodí na kočičí záchodek spolehlivě. Hledáme pro ně bydlení uvnitř s člověkem a se spoustou lásky. Případnou možnost chodit si protáhnout tlapky na zahradu holky v dospělosti (po provedení kastrace) jistě uvítají. O to víc si pak odpočinou na gauči. S ostatními kočičkami vycházejí bez problému, jiná zvířátka jsme neměli možnost vyzkoušet.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322. Podmínkou adopce je kastrace v novém domově.

Děkujeme za fotografie Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Krásná vyplašená želvovinová koťátka se objevila u našich dveří. Nyní je obě čeká standardní karanténa na klinice a pak převoz zpět k nám do útulku. Po vzájemném bližším seznámení Vám je představíme.