Sára – dokonalá společnice

Předán do nového domova: 13. 4. 2021

Představte si, že jste na procházce se svým novým psím parťákem, říkejme mu třeba Sára. A tahle Sára jde na vodítku zcela ukázněně, netahá, nejančí, drží se Vaší nohy a čte jakoukoliv Vaši změnu pohybu. Cítíte naprostou symbiózu mezi Vámi a psem. Doma si tahle Sára lehne na pelíšek a tam odpočívá a čeká, než přijde zase její čas. Tentokrát na mazlení, to má nejradši. Dokáže se rozparádit a opusinkovat od hlavy až k patě, dokáže se mazlit ale i decentně, záleží na tom, na co máte zrovna společně náladu. A že byste si taky chtěli společně zařádit? I to umí! Ráda aportuje míčky, plyšáčky i obyčejné klacky. Není to holka vybíravá a snadno se na chvilku promění v hravé štěně. Ale jenom na chvilku, protože skrz na skrz je to úctyhodná dáma. Na vycházkách si ostatních pejsků nevšímá, v útulku se ale s leckým kamarádí. Pejsci se jí líbí a ani proti fenečkám nemá výhrady. Máte doma prostě dokonalého společníka, striktně čistotného, tichého, vyrovnaného a klidného. Dokonalého parťáka na společnou cestu životem.

A teď si představte, že tohle všechno může být skutečnost, protože tahle Sára existuje a nachází se přímo u nás. Že byste ji chtěli poznat? Tak čtěte dál, ať víte vše.

Sárinka je téměř devítiletý kříženec labradora s rysy barváře. O její historii něco málo víme, neměla na růžích ustláno, není "co jí v životě závidět". Pochází z romské osady, odkud byla zachráněna a adoptována do Čech. Její páníček byl starší pán a život ho nějak semlel, sahal často po lahvi a na Sáru zapomínal, v tom lepším případě. Žila v přístřešku u stavení, bez péče, pozornosti a lásky. Často i bez stravy, vody a možnosti pohybu. Pak se stal zázrak a díky zodpovědným lidem se dostala k nám. A my společně s Vámi chceme téhle úžasné a životem zkoušené holčičce dopřát naprosto parádní zbytek života. Jdeme do toho? No, jasně.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Sára se bez váhání hodí do bytu stejně jako do domku se zahradou, samozřejmě se zázemím uvnitř. Hodí se do klidné domácnosti plné lásky, potřebuje si ty roky prostě domazlit, ideálně bez malých dětí. Po zodpovědném seznámení by mohla zvládnout být s psím bráškou nebo sestřičkou. Vztah ke kočičkám nejsme schopni posoudit.

ZDRAVOTNÍ STAV: Sárinka je kastrovaná, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Momentálně léčíme ouška, jejichž zánět ji musel velice dlouho a velice bolestivě trápit.

Máte-li o dokonalou Sáru zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Sáře nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje psaní e-mailů, zavolejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.