Princess – jemná holčička

Předán do nového domova: 29. 3. 2021

Princess je mlaďoučká, odhadem roční fenečka. Jemná psí duše, která u nás dělá jeden velký pokrok za druhým. Několik týdnů se potulovala po Táboře a nenechala se odchytit, až se podařilo ji uspat a převézt do útulku. Princess je takový křehký bojínek, který potřebuje čas člověka poznat a pak se mu vyškrabe na klín a už u něj zůstane. Moc a moc potřebuje mazlit a hladit a ještě mazlit a hladit. Má moc ráda ostatní pejsky, je jí s nimi dobře. V kotci je jí naopak smutno a pláče a vyje.

ZDRAVOTNÍ STAV: Princess je naočkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Březost vyloučena ultrazvukem. Podmínkou adopce bude její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Princess hledá domov plný lásky, klidný a stabilní, bez malých dětí a velkých vzruchů. Ideální by byl psí parťák, ať už bráška nebo ségra. S pejsky si prostě rozumí a je s nimi moc ráda.

Máte-li o Princess zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Princess nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

PRINCESS JE REZERVOVANÁ

HISTORIE: Z areálu bývalých vojenských kasáren u nemocnice byla přivezena velice plachá fenečka, která se v dané oblasti potulovala již delší dobu a nebylo možné ji odchytnout. Fenečka je plná blech a klíšťat, v horším výživovém stavu. Máte-li o pejskovi informace, víte-li o jeho osudu, napište nám na utulek@tstabor.cz. Majitel si pejska může vyzvednout v provozní době útulku.