Béďa – dlouhosrstý jezevčík – mazel závislák

Předán do nového domova: duben 2019

Tak to vypadá, že na Béďu se opravdu někdo vykašlal a do původního domova už se nevrátí. Je to obrovský mazel a milovník lidské společnosti ♥. Ztrátu rodiny nese těžce a hodně smutní.

Je to mladší (roční), učenlivý hafan. Hodně závislý na lidské pozornost. Béďa má náběh na separační úzkost a hodně uštěkaný - štěkot je jeho jediný komunikační nástroj a využívá ho často. Je vidět, že se mu nedostalo správné výchovy ani výcviku a bude potřebovat vše dohnat. Ideální by pro něj byla zahrada, kde by se okolo něj stále něco dělo anebo byl s páníčky pořád doma. Bude potřebovat aktivní vycházky a doladit chůzi na vodítku. Vše se den za dnem lepší, učí se a je šikovný. Hodí se i k podobně aktivnímu pejskovi, se kterým by si mohl hrát.

Z počátku adopce bude potřeba Béďu hodně unavit a nechávat doma jen na pár minut. Postupně prodlužovat dobu, kdy bude sám, aby z toho nebyl vyplašený a zvykl si, že je to normální. Pokud nebude mít jeho nový páníček zkušenosti se separační úzkostí, doporučujeme hned po adopci vyhledat profíka, který jim se začátky pomůže.

Nevadí mu žádná manipulace ani česaní. Naopak je rád za každou pozornost a pomazlení. Hodně mazlení a pusinek. Také umí krásně panáčkovat za piškotek ♥.

V případě zájmu o adopci volejte +420 773 791 322.

Béďa je plně očkovaný, ošetřen proti vnějším i vnitřním parazitům a čipovaný.

*************************
Jezevčík - mladší, neznačený pes - odchycen dne 19. 3. 2019 u čerpací stanice na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře (vedle McDonald's).