Fátima – černá kráska z přepravky

Předán do nového domova: 17.4.2020

Fátima je necelý jeden rok stará nádherná černá kočička. Je velmi mazlivá a kontaktní. Zpočátku přivírá očička a ruky se bojí, jako kdyby ruka nebyla jen na hlazení, ale pak svůj strach a obavy překoná a mazlení si užívá a přede a přede... Má krásnou lesklou srst, počáteční vyhublost a únava jsou pomalu pryč, krásně přibírá a je čím dál aktivnější. Jídlo jí chutná, a tak to jde samo, dělá nám velkou radost.

Fátima je kastrovaná, naočkovaná a ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům. Po přeočkování (14. 4. 2020) bude zcela připravená odjet do nového domova a poznat ten správný kočičí život v milující rodině.

JAKÉHO PÁNÍČKA HLEDÁ: Fátima je mladá, mazlivá kočička, s ostatními kočičkami v útulku se chce přátelit, hodí se tedy i tam, kde už jiné kočičky jsou. Vztah k jiným zvířátkům nejsme schopni posoudit, ale pro její mladickou tvárnost nepochybujeme, že si po seznámení zvykne a bude vycházet se vším v nové rodině. Je čistotná, hodí se do bytu. Rodinný domek a možnost chodit v budoucnu na obhlídku ven a pak zpět na gauč je také pro Fátimu vhodný.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322.

HISTORIE: V přepravce za branami útulku na nás čekala černá velmi vyhublá kočička. Vyšetření na klinice neukázaly žádný závažný problém. Kočička je asi jeden rok stará, velmi mazlivá a hodná. Je naočkovaná, přeočkování ji čeká za tři týdny.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.