Theon a Lyanna – kočičí lásky

Předán do nového domova: 18. 10. 2023

Theon a Lyanna jsou milá, hodná a naprosto čistotná koťátka. K novým lidem se Theon chová malinko bázlivě, ale rychle najde důvěru a začne se mazlit. Lyanna je vtěrka a vrnivka největší od první vteřiny. Potřebují hodně lásky, mazlení a budou prostě úžasní společníci. Hodí se pro život v bytě i domě s případným přístupem ven možným až po jejich adaptaci a po provedení kastrace.

Svůj život si vybojovali, uzdravili se, nabrali sílu a jsou připraveni vyrazit domů užít si ten nejbáječnější život, který si více než zaslouží. Do adopce mohou odjet spolu, ale i každý zvlášť.

Theon - milý a křehký zrzavý krasavec
Lyanna - mazlivá černobílá úžasnice - již doma

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena odjet do adopce - kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Theonek je již kastrovaný.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za zapůjčení zbroje si zaslouží naše velké poděkování Housův mlýn Tábor - www.housuvmlyn.cz
A za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz