Talisa, Minisa a Robb – něžné dušičky


pohlaví

3 měsíce

16 cm

1 kg

čip

nekastrován

Všichni si povídali o tom, jak je kniha či seriál Hra o trůny drsná. Koťata z ulice však dobře znají, že tak drsný může být i život. Ve vteřině ztratí mámu, tátu, sourozence. Potýkají se s nemocemi a hladem, bez pomoci a naděje. Některé příběhy však dopadnou dobře, i přes nepřízeň osudu. Koťata, která se odváží přiblížit k člověku a dostane se jim péče a záchrany.

Takové štěstí v náročném kočičím světě měla i tři koťátka:

Robb - něžný mourek, který poznal, že láska člověka je nad zlato - volný k zamilování
Talisa - již v adopci - překrásně mourovatá
Minisa - již v adopci - bílo-mourovatá kočička

Jedná se milá a hodná koťátka. K novým lidem se chovají bázlivě, ale rychle najdou důvěru, nechají se pohladit a začínají si to užívat. Potřebují hodně lásky, mazlení a budou prostě úžasní společníci. Jsou čistotní a hodí se pro život v bytě i domě. Případný přístup ven je možný až po adaptaci v novém domově a kastraci.

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena odjet do adopce - kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti. Kocourek Robb je již kastrovaný.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za zapůjčení zbroje si zaslouží naše velké poděkování Housův mlýn Tábor - www.housuvmlyn.cz
A za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Talisa, Minisa a Robb
evidenční číslo
23, 24 a 27 E
pohlaví
plemeno
evropská pouliční
značení
čip
výška
16 cm
váha
1 kg
věk
3 měsíce
kastrace
nekastrován
povaha
milá, něžná a citlivá koťátka

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
17. 7. a 19. 7. 2023
místo nalezení
Nemocnice Tábor