Señorita Rita

Předán do nového domova: červenec 2023

Představte si, že je krásný letní den a Vy odpočíváte na louce plné nádherných květin, fouká příjemný větřík a po Vašem boku odpočívá Váš nejvěrnější společník – fenečka Rita. Tiše leží, pohodlně rozvalená a po očku hlídající, jestli už náhodou nekončí oddech a nepokračuje se v pohodové procházce. Úplná idylka…

A úplně idylická je Rita sama. Naprosto bez příkras a zcela upřímně píšeme, že je to nesmírně milá, jemná, citlivá a vnímavá mladičká psí holčička. Ritunka chodí na prověšeném vodítku a je neustále připravena plnit Vaše přání. Miluje lidi bez rozdílu věku a pohlaví. Po osmělení hrabe pacičkou o pohlazení a dotýká se čumáčkem o možnost udělit hubana. Ve svém kotečku si nic neničí, je vzorně čistotná, pravá psí slečna. Vztah k jiným pejskům má dobrý, není však milovníkem jiných zvířat a je spíše lovcem.

Je pohlazením po duši, jemnou květinkou v těle bulla. Zázrak, který už jsme zažili v klučičím provedení a který nyní přišel v tom křehčím pohlaví. Baily nám snad odpustí, když řekneme, že Rita je ještě o fous větší zázrak v bullím těle.

Rita hledá páníčky stejného ražení, citlivé pohodáře, kteří jí ukáží, jak skvělé je jezdit autem na výlety, kolik psích her a sportů je na světě, že cvičák je super cute místo, že lidská ruka jenom hladí a krmí a že domov je bezpečným a klidným místem, kam se vždy všichni vrací.

Jediné co je u Ritušky důležité, je kvalitní zabezpečení, jelikož je útěkářka. Hodí se tedy proto k životu v bytě nebo v domě. Na žádné zahradě nemůže zůstat bez dozoru, vyrazila by na špacírek. Panické snahy o útěk jsou z převážné části vázány na počasí, rozumějte: tlak vzduchu, vítr, přicházející bouřka. Rita dokáže být po určité době a při správném tréninku sama a netrápí ji nijak extrémně separační problémy, dokud je počasí "v pořádku". S přicházející bouřkou propadá obrovským strachům a snaží se utéci. Kamkoliv, odkudkoliv, hlavně pryč. A je v tom více než dobrá. S tím je nutno počítat. Má to ale své výhody, nepotřebujete žádné radary, žádné aplikace na počasí. Budete mít po svém boku tu nejpřesnější. Nový páníček se však musí připravit na bezkonkurenčně bezpečné zajištění Rity v době své nepřítomnosti doma.

Rita je očkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům, označená mikročipem a kastrovaná. Kompletně zdravá a připravená vyrazit domů.

V případě zájmu o adopci Ritunky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s pejsky. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život naší křehké květince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za květinové focení děkujeme Radkovi ♥ www.vividfoto.cz ♥
Za možnost fotit v květinové pohádce děkujeme táborské květince Vlasta.