Señorita Rita


pohlaví

2 roky

55 cm

27 kg

čip

nekastrován

Představte si, že je krásný letní den a Vy odpočíváte na louce plné nádherných květin, (pro praktické pejskaře: louka je bez klíšťat), fouká příjemný větřík a po Vašem boku odpočívá Váš nejvěrnější společník – fenečka Rita. Tiše leží, pohodlně rozvalená a po očku hlídající, jestli už náhodou nekončí oddech a nepokračuje se v pohodové procházce. Úplná idylka…

A úplně idylická je Rita sama. Naprosto bez příkras a zcela upřímně píšeme, že je to nesmírně milá, jemná, citlivá a vnímavá mladičká psí holčička. Ritunka chodí na prověšeném vodítku a je neustále připravena plnit Vaše přání. Miluje lidi bez rozdílu věku a pohlaví. Po osmělení hrabe pacičkou o pohlazení a dotýká se čumáčkem o možnost udělit hubana. Ve svém kotečku si nic neničí, je vzorně čistotná, pravá psí slečna.

Je pohlazením po duši, jemnou květinkou v těle bulla. Zázrak, který už jsme zažili v klučičím provedení a který nyní přišel v tom křehčím pohlaví. Baily nám snad odpustí, když řekneme, že Rita je ještě o fous větší zázrak v bullím těle.

Rita hledá páníčky stejného ražení, citlivé pohodáře, kteří jí ukáží, jak skvělé je jezdit autem na výlety, kolik psích her a sportů je na světě, že cvičák je super cute místo, že lidská ruka jenom hladí a krmí a že domov je bezpečným a klidným místem, kam se vždy všichni vrací.

Rita je očkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově. Při příležitosti sedace bude nutné provést korekci dolních očních víček, které se vtáčejí dovnitř a dráždí Rity očíčka.

V případě zájmu o adopci Ritunky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s pejsky. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život naší křehké květince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za květinové focení děkujeme Radkovi ♥ www.vividfoto.cz ♥
Za možnost fotit v květinové pohádce děkujeme táborské květince Vlasta.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Rita
evidenční číslo
22 J
pohlaví
plemeno
kříženec typu bull
značení
čip
výška
55 cm
váha
27 kg
věk
2 roky
kastrace
nekastrován
povaha
sladká, milá, přátelská holčička

informace o nálezu zvířete

datum příjmu
7. 3. 2023
okolnosti příjmu
přijata od soukromé osoby