Linda – akční štěňátko – bígl x russell

Předán do nového domova: březen 2019

Linda našla nový domov u rodiny s bohatými zkušenostmi s bígli i JRT, takže mají velkou naději, že tuhle dračici zvládnou unavit a správně vychovat. Každopádně pro jistotu přejeme i hodně štěstí :-).

Linda je živel, terorista a tělem i duší akční pes. Pořád by něco kousala, běhala, šikanovala, zkoušela zahnat, vyštěkat, tahat nebo aspoň leknout.

Vypadá jako kříženka bígla a Jack russell teriéra, je tedy sice roztomilé štěňátko (jsou jí asi tři-čtyři měsíce), ale bude s ní opravdu HODNĚ práce a potřebuje VELMI aktivní majitele. Bude vhodná na tůry, běhání, agility či jiné sporty. Určitě bude po bíglovi trochu svéhlavá a tvrdohlavá a do toho akční a akční a akční, více než film se Sylvesterem Stallonem. Tedy se stoprocentně nehodí ke starším lidem ani k lidem, kteří chtějí brát pejska třikrát denně na třicet minut ven. To jí v žádném případě stačí nebude a bude se pak nudit. A pokud se tahle treperenda bude nudit, rozhodne se třeba, že máte nevkusný koberec nebo, že Vám tapety neladí k pohovce a pomůže Vám se začátkem rekonstrukce. Konkrétně částí, které se říká demolice.

Znáte jí nebo původního majitele? Volejte 773 791 322.