Něžná dvojice v zármutku

Předán do nového domova: 13.4.2021

Jedna potřebuje druhou a obě potřebují domů! SOS - AKUTNÍ

Jedná se o dvě milé a hodné kočičky, které jsou zvyklé v bytě a čistotné. Bílé krásce je okolo osmi let, mourovaté dámě třináct. Žily celý život spolu a aktuálně truchlí. Nedávno jim zemřela majitelka, jejich lidská parťačka. Hodně těžce nesly její smrt a o to silněji je zasáhlo i následné vystěhování z jejich domova. Mourovatá kočička je už opravdovou seniorkou a nevíme, zda se blíží sklon její života nebo se rozhodla, že prostě půjde za duhu za svou lidskou kamarádkou. Není na tom psychicky dobře, fyzicky je v rámci věku fit, ale ten zármutek jí ubližuje na duši i těle. Bojíme se o její osud a chceme udělat maximum pro její záchranu. Nebyla na tom dobře již v době, kdy ještě byla doma, moc nejedla, byla zalezlá. Víme, že pobyt v útulku ji na náladě určitě nepřidává.

I když si za naší péči stojíme a děláme pro kočičky vše, domov je domov. Chceme proto kočičky rychle dostat do nového domova, k další skvělé lidské paničce, která jim nabídne lásku a milující náruč. Doufáme, že snad mourinka v takovém prostředí lépe ponese svůj žal a ještě zabojuje o svůj život. Bude mít sílu a vůli žít.

V jejich případě využijeme možnost předčasné adopce a s případnými vhodnými zájemci se domluvíme, že holčičky odjedou domů neprodleně.

Obě jsou kastrované, čistotné, milé a mazlivé. Hledáme pro ně klidnou domácnost, kde budou žít pouze uvnitř bytu/domu. Na procházky ven nejsou zvyklé. Ideální by byla jedna starší paní nebo poklidný pár, ne žádná divočina s dětmi. Spíš takový čaj o páté a pak hezky zalézt na gauč k televizi.

Zájemci o adopci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.

HISTORIE: Dne 7. 4. 2021 byly nalezeny na klinice Karakal dvě nešťastné holčičky. Dopátrali jsme se jejich osudu, jsou po zemřelé majitelce. Obě kastrované, klidné, jemné. Bílá kočička je odhadem 8 let stará, mourovatá má odhadem 13 let. Obě jsou nyní moc smutné. Budeme doufat a dělat vše pro to, aby tuto změnu zvládly a užily si ještě nějaký ten rok spokojeného života v adopci.

Nyní kočičky čeká karanténa a vzájemné poznávání. Případní budoucí zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.