Karen, Dana a Mark Fosterovi – Step by step

Předán do nového domova: 2.2.2021

Kočka základ rodiny. Ať už velké nebo malé, vlastní či nevlastní, rozpadlé či znovu se krok za krokem budující. Každý moment je ten správný na doplnění rodinných počtů kočičím vrnivým stvořením. Karen, Dana a Mark jsou tři kočičí odhadem tři měsíce staří sourozenci. Jsou mazliví, vrniví, hraví a čistotní.

Karen, Dana a Mark jsou asi nejslavnější sourozenci proslulé Carol Fosterové z legendárního seriálu Krok za krokem. Stejně tak si vysloužila jména naše tři úžasná koťátka. Černá a podmanivá kráska Karen a dva mourovatí chytrolíni, Mark a všeznalá Dana. Spolu dokáží lumpačit, zlobit a vyvádět, ale umí se i uklidnit a pomazlit, ale pak hned hop hop, musí běžet objevovat svět.

Zdravotní stav: Koťátka jsme přijali v půlce prosince, nastydlá, podchlazená a nevábně vyhlížející. Uzdravila se, zotavila, nabrala síly a jsou připravena vyrazit do světa, každé samo za sebe. Koťátka budou připravena odjet v druhé polovině ledna, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Koťátka jsou malá, tvárná, moc mazlivá a čistotná. Hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou s budoucím přístupem ven. Nový páníček musí počítat s tím, že nyní potřebují být uvnitř domu a teprve po adaptaci v novém domově a po své kastraci se mohou začít učit chodit ven na kočičí špacíry.

Karen - černá holčička - Již v novém domově.
Dana - mourovatá holčička u šedého balónku - Již v novém domově.
Mark - mourovatý kocourek mezi modrými balónky - v rezervaci

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.