Fany – sněhová fenečka – zamluvená

Předán do nového domova: prosinec 2019

Fanynka má již domluvenou adopci, po operaci a zotavení by měla odjet do nového domova.

Fany je malá uličnice s krásně vrtivou energií a láskou k lidem i jiným pejskům. Je milá, mazlivá a hravá. Je přebornicí ve sladké pohledu a je velmi těžké nesplnit každé přání, které jí na očích uvidíte. Přiběhne na zavolání, umí si sednou a velmi intenzivně pusinkovat. V přítomnosti Fanynky se rozhánějí všechna bouřková mračna a deprese. V její přítomnosti nelze mít špatnou náladu, šíří kolem sebe štěstí.

Hodí se do jakékoliv hodné rodiny, samozřejmě do tepla bytu, ideálně jako hlavní přeborník v gaučinku (žádná zahrada s boudou). Děti v rodině by neměly být problém, ale musí být na Fanynku hodné. S pejsky vychází dobře a na kočičky také nereaguje špatně, spíš zvědavě a hravě, ale přímo zvyklá na ně není. Základem pohodového soužití s jakýkoliv jiným zvířetem je postupné a správné seznámení.

Je jí asi jeden rok, má roztomilý předkus, zdvojené špičáky a bohužel také tříselnou kýlu. Dne 10. 12. 2019 půjde na operaci, která se spojí s kastrací a po zotavení bude moci odjet do nového domova.

Je to krásná kříženka havanského psíka či podobného plemene, aktuálně má lehce přes šest kilogramů.
Fanynku jsme ošetřili proti parazitům, naočkovali a označili mikročipem.

Z přijmu: Mladá, udržovaná, neznačená fenečka nalezená dne 19. 11. u Billy na Pražském sídlišti, Tábor.