Stella – návrhářka

Předán do nového domova: 4. 2. 2022

Stella je kotěcí holčička, odhadem tří - čtyřměsíční koťátko, jemná a křehká, potřebuje klidné zázemí, trpělivý přístup, pak pookřeje a doslova rozkvete v tu největší vrnivku, jakou si lze představit. Stella je vzorně čistotná, bezchybně chodí na kočičí wc.

Křehká na duši, silná na těle. Vybojovala si svůj život, přes nepříznivý start s ošklivým nachlazením se přenesla jak mávnutím kouzelného proutku. Chtěla žít a nám bylo ctí jí pomoci.

Kdyby si Stella mohla navrhnout svůj nový domov, vypadal by asi takto: Teplo, klid a bezpečí, plná mistička toho nejlepšího jídla, náručí, do kterého se může schoulit, člověk, který ji bude milovat.

ZDRAVOTNÍ STAV: Stella je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce je kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Stella bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 14. 12. 2021 jsme z ulice Šafaříkova přijali nachlazenou kotěcí holčičku, trápí ji rýma a zánět očí, svrab v ouškách. Taková naše typická příjmová kombinace. Nyní ji čeká karanténa a léčení. Až bude připravena k adopci, rádi Vám ji představíme. Hledáme původního majitele. Útulek Tábor 778 465 467