Argo našel domov

Předán do nového domova: prosinec 2016

ARGO NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Argo je opravdu hodný, milý a veselý sympaťák, ale útulek není místo pro něj. Má stále krásnou jiskru v očích a chuť do života. Od příchodu do útulku začal nabírat na hmotnosti a vitamíny mu také dodávají sílu. Avšak jeho životem unavené tělíčko potřebuje pohodlí, klid a lásku. Rád se mazlí a prozkoumává okolí, stále je aktivní, má zájem o procházky a společnost. Prosím spěchejte! Bude Vám do života radostí a právě vy můžete zajistit radost do života jemu.

Dejte mu nový domov, kde si užije důchod. Veterinární lékař říká, že ještě nenastal jeho čas. Stále má naději na krásné stáří, ale potřebuje k tomu vůli žít a tu mu dodá jen milující člověk a nový domov. Až mu dojde, že je v kotci celé dny sám, bude mít sílu čekat?

Argo potřebuje teplo, parťáka na mazlení, žádné schody, pravidelný pohyb, ale ne moc dlouhé procházky. Ideálně aby mohl po zahrádce chodit ve svém tempu a pak jít zpět domů.

Dostali jsme nabídku pomoci pro nového majitele. Bylo by možné domluvit se na zasílání krmiva pro Arga a proplácení faktur od veterinárního lékaře. Tuto pomoc je nutné dopředu domluvit (pište na utulek@tstabor.cz).