Dorian Gray

Předán do nového domova: 4.11.2020

Lidé se odjakživa bojí stárnutí, někteří více, někteří méně. Představte si, že byste si navždy mohli zachovat krásnou mladou tvář a místo vás by stárnul váš portrét. Jak tento proces ovlivní duši a charakter? Dorianův případ budiž nám poučením a přijímejme náš věk s noblesou, žijme přítomností. Stejně jako zvířátka, stejně jako náš Dorián Gray. Napápnout si bříško, pořádně se pomazlit a do růžova se vyspinkat. Život může být tak fajn.

Dorian je dvouměsíční kocourek s jedinou touhou být s člověkem a poznávat s ním svět. Mazlivý, předlivý, aktivní a čistotný kocourek je připraven vyrazit domů ke svému páníčkovi.

ZDRAVOTNÍ STAV: Dorian je kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Dorian je malé tvárné koťátko, osvojí si podmínky bytu i rodinného domku. Po své kastraci (po dovršení pohlavní dospělosti) bude možná rád chodit na chvilkové procházky ven. Hodí se k dětem i k jiným zvířátkům, samozřejmě po bezpečném a zodpovědném seznámení.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.

Za zrcadlové fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.