EMA bojovnice

Předán do nového domova: 25.2.2020

Kolikrát jste viděli ležet u silnice sraženou kočičku? Hodněkrát? Kolikrát jste zastavili, abyste jí pomohli? Ať už zachránit život, nebo zkrátit utrpení dlouhého a bolestného umírání?

Emička měla štěstí, které každou kočičku bohužel nepotká, nebyla lhostejná dvěma dobrým lidem, kteří ji odvezli na Veterinární kliniku Karakal. Kočička byla ve vážném stavu, se zlomenými pánevními kostmi a otokem mozku, její šance nebyly příliš velké. Prokázala však ohromné odhodlání, zabojovala a přežila. Po dvou týdnech léčby na klinice se těší dobrému zdraví a byla převezena k nám do útulku, kde bude vyhlížet svou novou rodinu.

JAKÝ DOMOV EMA HLEDÁ: Vzhledem ke zdravotnímu stavu jde o kočičku vhodnou pouze do bytu. Vztah k ostatním kočičkám budeme pozorovat a informace postupně doplňovat. Stejně tak budeme doplňovat a aktualizovat informace o její probíhající rekonvalescenci. Zájemci však mohou psát již nyní na utulek@tstabor.cz nebo volat přímo do útulku 773 791 322.

Emička je asi jeden rok stará, očkovaná, vyjma úrazu zdravá kočička. Pohybuje se prozatím opatrně, občas si sedne na zadeček, ale nožičky používá, hojí se. Je velice přátelská, mazlivá. Přeočkování a preventivní ošetření proti vnějším a vnitřním parazitům ji čeká 19. 2. 2020, poté bude moci odjet do své nové rodiny.