Míša – veselý a přátelský pinč x


pohlaví

8 let

51 cm

21 kg

žádné

nekastrován

Míša je veselý kluk. Hodný, pohodový, energický a prostě fajnový kříženec pinče. Zemřel mu majitel a nezbyl nikdo, koho by mohl nazývat rodinou, proto si nyní musí najít novou.

Je to pejsek, který žil celých osm let svého života pouze na zahradě. Běhal si kam chtěl, neměl moc pravidla ani výcvik. Učíme ho na vodítko a jde mu to, ale pohyb na volno je mu samozřejmě mnohem příjemnější. Nemusel nikdy řešit hygienu, žádné sedni, lehni či jiné povely. Moc rád se po vyběhání mazlí a je v přítomnosti lidí. Když ztratil rodinu, byl dlouhé měsíce sám na zahradě, kam ho pouze hodná paní chodila krmit, proto je nyní velmi vděčný, když může být s někým.

Není to kluk hloupá, bude se učit, ale nepůjde to vše hned. Bude moc vděčný zase za zahrádku, případně i přístup do tepla. Je vhodný ke starším lidem, se kterými je zvyklý fungovat. Vnoučata by neměla být problém, Míša na děti reaguje dobře a měl by na ně být zvyklý. Nicméně nonstop dozor je při kontaktu psa a dítěte vždy nezbytností. Na jiné pejsky reaguje dobře, bude rád i za psího kamaráda či kámošku. Je zvyklý i na hospodářská zvířata.

Máte zájem dát Míšovi domov? Volejte - 773 791 322.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o pejskovi

jméno
Míša
evidenční číslo
99 F
pohlaví
plemeno
německý pinč x
značení
žádné
výška
51 cm
váha
21 kg
věk
8 let
kastrace
nekastrován
povaha
veselý, hravý, energický

informace o nálezu zvířete

místo nalezení
Tábor