Buffalo – trhlý býček

Předán do nového domova: 3. 2. 2024

Buffalo je kompaktní souhra svalnaté energie a milé, hravé a laskavé psí duše. Sympatický psík, který člověka potěší svým elánem, hravostí, mazlivostí i ochotou se učit novým věcem. Buff je velmi mladý, jeho věk odhadujeme na jeden rok. Možná by zlé jazyky mohly říkat, že toho příliš neumí, ale na druhou stranu ho nikdo ničím nezkazil, a tak představuje dokonalý prostor k vytvoření super psa.

K ostatním psím samcům v útulku se chová zcela neutrálně, nijak na ně nereaguje, naopak všechny místní fenečky touží intenzivně poznat. Venku chodí vcelku kultivovaně, po vybití energie a navázání vztahu s člověkem na druhém konci vodítka je velmi vnímavý a příjemný společník na dlouhé procházky.

Buffalo je béžový a rozhodně je nevyčiněný a trhlý, a tak mohl dostat jméno podle slova buff, které označuje béžovou barvu nevyčiněné buvolí kůže. Z plemen nám svou konstitucí a povahou připomíná nejvíce Amerického stafordšírského teriéra.

Hledáme pro něj aktivní domov, kde bude moci vydávat svou energii na dlouhých procházkách, při běhání s páníčkem, při cvičení poslušnosti v psí škole, prostě domov, kde na psa je dostatek času, chuti i elánu. Buff by mohl žít v domácnosti s dětmi, ale odrostlými, protože ty malé dozajista pošlape a povalí. Po zodpovědném seznámení by mohl odjet ke klidné a konstitučně podobné fenečce, na vztahu k případnému psímu bráškovi bychom museli pravděpodobně více zapracovat. Co se týče ostatních zvířátek, Buff je lovec, a tak nepředpokládáme možné soužití.

Buffalo je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Buffala Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi vividfoto.cz.