Mazlivá a dokonalá TARA – našla domov

Předán do nového domova: říjen 2018

Našla nový domov ♥.

Tara je neskutečně milá, kontaktní, veselá a umazlená fenečka. Užívá si čmuchání venku, ale očima si stále hlídá člověka, chce hladit, hladit a hladit. Chůze na vodítku jí jde skvěle, nevyžaduje dlouhé procházky a má ráda poklidné tempo. Cizí psy potkává bez problémů a i kočičky jí nechávají zcela klidnou. K ostatním zvířatům je velmi hodná, chápavá a zvládne konejšit a tolerovat i pěkné provokatéry. Je tedy vhodná k jiným pejskům i fenám i jako vzorový příklad psího chování. Bez problémů zvládla vyčesání, vystříhání chuchvalců i stříhání drápků.

Tara byla 11. 9. 2018 na operaci - vyndání nádoru nad okem, boule na krku a kastraci (byla chudinka ještě březí!).
Vše zvládla moc dobře, nádor byl benigní a tedy je Tara na svůj věk ve skvělém zdravotním stavu a kondici. Stehy už jsou venku a Tara toužebně kouká, kdy se otevřou dveře a někdo si přijde právě pro ní.

Tara má po operaci vyholená místa, nemám zásoby tuku a je to úžasná babička a tedy její tělo moc potřebuje teplo domova. Ať už v bytě na gauči (nutností je výtah nebo spodní patro, aby nemusela chodit často do schodů) nebo v rodinném domečku. Přístup do tepla ale potřebuje a nemůže být na zahradě u boudy. To by pro ní bylo také složité protože ona miluje lidi, děti a mazlení. Prostě chce být stále v kontaktu a ne někde sama.

O úžasnou a mazlivou Taru se můžete ucházet na čísle:
+420 773 791 322.

HISTORIE:
Tara byla nalezena spolu s pejskem, kterému jsme dali jméno Bruno. Oba se společně potulovali u benzínové pumpy. Byli na sebe zvyklý, ale Bruno je mladší kluk a měl úplně jiné nároky na páníčka než Tara, které už občas lezl na na nervy :-). Nevěděli jsme ani, zda Tara zvládne operaci a jaké budou výsledky histologie, tedy jsme Bruna uvolnili do adopce, když se pro něj našel vhodný zájemce. Ten je tedy již spokojeně se svou rodinou a Taruška nám zůstala a stále čeká na vhodné majitele - zdravá, milá, dokonalá a připravená vyrazit.