Arvin – veselý labradoří kamarád do deště


pohlaví

1 rok

40 cm

22 kg

čip

nekastrován

Arvinek je takový věčný optimista, který má radost, že svítí sluníčko, ale i z toho, že prší. Dobře ví, že by pršelo, i kdyby z toho byl smutný, tak proč z toho nemít radši radost. Je to takový neposedný veselý bělásek, který by pořád skotačil, smál se a mazlil se. Jako správný mladý janek je občas náladový, tvrdohlavý, ale i v těchto situacích je okouzlující, obláčkově romantický a nepřichází o smysl pro humor. Arvinek rozhodně ví, čeho chce dosáhnout, a jde si za tím. Cílevědomě hltá podněty od člověka a snaží se vymyslet, co má dělat. Ještě ho čeká hodně práce s výchovou a výcvikem, ale on je rozhodně připravený tvrdě makat, jen potřebuje člověka, který mu nabídne víc než jen procházku okolo domu.

Arvin, se kterým se správně pracuje, je taková záruka kvality, asi jako švýcarské hodinky. Kdyby byl vínem, řekli bychom, že se jedná rozhodně o bílou odrůdu, která má komplexní buket exotického ovoce s trochou sladkosti ananasu a svěžesti grapefruitu.

Hledá domov v bytě i domě se zahradou v aktivní rodině, která se těší na výcvik psa, plánuje trénovat v psí škole, zkusit psí sporty, jezdit na výlety a dohnat potřebnou socializaci. Větší děti na blbnutí mu budou fajn kamarády, ale je třeba počítat s tím, že i on sám je vlastně ještě takové psí mimino a neumí úplně brát ohledy. Arvinek je vzorně čistotný a má plně osvojeny hygienické návyky. Do adopce by po zodpovědném seznámení mohl k vyrovnané kastrované psí ségře.

Arvin je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci našeho sluníčkového labíčka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za typicky labradoří fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Arvin
evidenční číslo
9 K
pohlaví
plemeno
labradorský retrívr
značení
čip
výška
40 cm
váha
22 kg
věk
1 rok
kastrace
nekastrován
povaha
milý, mazlivý a učenlivý společník

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
3. 2. 2024
místo nalezení
Pintovka Tábor