Ťapina – akční a svérázná dáma

Předán do nového domova: 20.4.2022

Ťapinka je fenečka, která Vás chytne za srdce, silně, intenzivně a nenávratně. Je velmi mazlivá, přátelská, veselá a sladká, umí si hrát jak nezbedné štěňátko i být důstojnou dámou. Jejímu kukuči je velmi těžké říct ne a nedopřát jí vše, co by si jen tahle maličká a dokonalá kráska přála.

Ťápa miluje svého páníčka, svou rodinu a přítomnost blízkého člověka je pro ni velmi důležitá a nemůže bez ní být. Ťapka žila se starší dámou a byla zvyklá na její nepřetržitou přítomnost. Odtud pramení její naříkaní, když má zůstat sama. Také to, že jí trvá, než si zvykne na nové lidi, je nedůvěřivá k cizincům. O to víc ale miluje lidi, které dostala prostor v klidu a pomalu poznat.

ZDRAVOTNÍ STAV: Ťapinka je ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovaná, kastrovaná a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Ťapi hledá páníčky, kterým nebude vadit, že na první procházce si ji nepohladí, že bude potřebovat čas. Ťapinka pro sebe hledá klidné prostředí u lidí, kteří tráví většinu dne doma a na případné výlety vezmou Ťapku s sebou, nebo u lidí, kteří si ji budou brát s sebou do práce, nebo u lidí, kteří bydlí v rodinném domku, kde její štěkot v době samoty nebude vadit sousedům.

Nepatří do starého železa. Miluje procházky, ale i válení na gauči a užívá si i společnost jiných pejsků. Je to však dáma v letech, která má ráda svá pravidla a nenechá si do ničeho kecat. Doma by tedy mohla žít s pejskem, který přijme její vůdčí tendence. Pro její povahu ji nedoporučujeme k dětem.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Ťapuši nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.