Tiffany – klenot mezi kočkami – v rezervaci

Předán do nového domova: 26. 3. 2021

Tiffany je klenotem mezi kočkami. O jakékoliv její stránce budeme psát, budeme pět ódy. Je nádherná, to je zcela zjevné, je přátelská a mazlivá, zvládá jakoukoliv manipulaci. Je maximálně čistotná, chová se tiše a vlastně o ní nevíte, když nechcete. A když chcete, je Vám předlivou společnicí otírající se o nohy. Tiffany je výhrou po všech stránkách.

ZDRAVOTNÍ STAV: Tiffany bude připravena odejít do adopce v druhé polovině března, vykastrovaná, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Tiffany pro svou čistotnost, mazlivost a maximální kočičí kultivovanost hledá domov v bytě. Víme o ní, že se dobývala do všech dveří a domů, které na své toulce potkala. Nechce být venku, proto se nejspíš dostala až k nám. Co se týče vztahu k jiným kočičkám či pejskům, nemáme možnost ozkoušet.

Zájemci pište na e-mail utulek@tstabor.cz či volejte 778 465 467.

Za vytříbené fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 11. 2. 2021 byla do útulku přijata tato nádherná tříbarevná a nesmírně mazlivá kočička. Nastěhovala se k nálezci z Náchoda a nechtěla odejít. Kdepak má páníčka? Útulek Tábor 773 791 322, utulek@tstabor.cz