Popelka Cindy – princezna rockerka

Předán do nového domova: březen 2023

Takové to v životě občas je. Jste připraveni na klasiku o oříškách, jenže osud vše změní. Jen valíte bulvy a ani nevíte jak, ocitnete se v italském rockovém muzikálu, jenže neumíte zpívat a o hlasu bohyně se Vám může jen zdát. Myslíte si, že ten otrhanec na ulici bude ve skutečnosti princ, ale ukáže se, že je to prostě jen bezďák, který Vám ke všemu sebral peněženku. Nakonec už ani nevíte, jestli jste v pohádce, nebo hororu a přejete si jen přežít.

Tak nějak začal život naší popelavé Cindy, která přes všechny karamboly věří ve svůj happy end. Věří ve dny, které si bude užívat se svou novou rodinou na gauči a je jedno, jestli v televizi poběží Cinderella, Tři oříšky pro Popelku, Cindy nebo třeba Jack Rozparovač.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Cindy je hravá divoška, která ocení veselou rodinu, hodně členů, zábavy a dovádění i mazlení. Je bez výjimek čistotná a využívá kočičí záchod. Může žít v bytě i domě s přístupem ven, ten je však možný až po adaptaci (3 měsíce), doočkování vztekliny a kastraci.

ZDRAVOTNÍ STAV: Cindy bude připravena odjet do adopce v týdnu od 20. 3. 2023 kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Seznamovací návštěvy již mohou probíhat. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Cindy Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Cindy nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za šťavnatě žluté focení děkujeme Radkovi ♥ www.vividfoto.cz ♥