Poinsettia – připomínka Vánoc

Předán do nového domova: 19. 2. 2024

Vánoce jsou krásný čas a vůbec není na škodu na ně ještě chvíli myslet a nenechat je odejít. Ideální upomínkou může být vánoční hvězda, ale ještě lepší, trvalejší a láskyplnější je vánoční kočička. Hřeje na klíně, kouzlí úsměv na tváři a naplňuje Vaše srdce radostí a láskou po celý rok.

Poinsettia je přibližně tři měsíce stará kočičí holčička, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

Poinsettia je milá a mazlivá kočička, vyhledává lidskou společnost, umí i vzorně chodit na kočičí záchodek. Hodí se pro život v bytě i domě se zahradou s případným přístupem ven výhradně až po své kastraci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz