Grey’s Anatomy

Předán do nového domova: 16.10.2020

I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti, třeba jako prázdnou mističku od masíčka, žádné pamlsky, plný kočkolit, zmuchlanou deku a mohli bychom pokračovat do nekonečna. Musí obětovat svou životní pohodu, aby Vy jste byli v pořádku. A kdo by nechtěl mít doma své vlastní doktorské eso?

Tahle čtyřka koťátek, dvou holčiček a dvou kluků, je odhadem dva měsíce stará, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Jsou to vrnivé kuličky, které touží poznávat svět a usínat v lidské náruči. Jsou připraveni rozjet se do svých nových domovů.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Koťátka jsou čistotná, používají kočičí wc, mazlivá a hravá. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po kastraci koťátek po dovršení jejich pohlavní dospělosti). Po bezpečném a zodpovědném seznámení se hodí k dalším zvířecím mazlíčkům.

Na nový domov čeká poslední z koťátek
Úvodní a třetí fotografie - charizmatický doktor Derek Shepherd.

První fotografie zleva - hlavní představitelka doktorka Meredith Greyová. - Meredith našla domov.
Druhá fotografie - doktorka blondýnka Izzie Stevensová. Izzie našla domov.
Čtvrtá fotografie - sexy doktor Alex Karev. - Alex našel domov.

Zájemci volejte 778 465 467 nebo pište na utulek@tstabor.cz. Podmínkou adopce je kastrace koťat po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

Za fotografie z lékařského prostředí děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz

HISTORIE: Chirurgové nebyli nalezeni nikde jinde než v nemocnici. Byli příliš maličtí a potřebovali nejdříve sami pomoct, aby mohli pak oni pomáhat druhým. Odkojila je laskavá ruka v dočasné péči, vymazlila je a udělala z nich kuličky k sežrání. Děkujeme.