Bylo nás pět – humoristická pětice lumpíků obecných


pohlaví

3 měsíce

19 cm

1 kg

čip

nekastrován

Není nad přátelství vzniklé na společné lumpárně nebo průšvihu, kdy je třeba chránit jeden druhého a stát při sobě. Pak vznikne pouto na celý život. Naše banda z díla Karla Poláčka je různorodá skupinka pěti super kluků, kteří se těší na nové rodiny, ale v případě nouze budou vždy čerpat ze vzpomínek na svoje kamarády, brášky, se kterými zvládli těžký start do života a naučili se, co znamená být pokrevním přítelem navždycky, v dobrém i ve zlém. Jsou to kluci, kteří nepotřebují televizi, tablet a appky, zabaví se s louží, klackem, kamínkem a prakem.

Volní k zamilování:
◉ Zilvar – bílo-mourovatý kocourek s modrým obojkem. Je zvědavý, chytrý a akční. Má rád velkou společnost v podobě kočičích kamarádů a dobrou baštu.
◉ Bajza – mourovatý kocourek se strachem z lidí, ale s největším potenciálem. Je to inteligentní a veselý rošťák, který miluje společnost jiných koťat.

◉ Jirsák – Něžný kocourek s šedým kožíškem a mazlivou povahou. Po každé lumpárně zpytuje svědomí a slibuje, že už nikdy zlobit nebude, ale my víme své. : ) Již doma.
◉ Kemlink – již našel nový domov - Kemlink má nový domov již předjednaný a koncem měsíce by do něj měl odjet. Bílo-mourovatý kocourek s fialovým obojkem. Je trochu bázlivý, ale milý a pohodový. Věříme, že v milující rodině brzy opět najde důvěru v lidskou společnost.
◉ Bejval – již našel nový domov. Bílo-mourovatý kocourek s hnědým obojkem, je hravý a veselý. Stále by něco vymýšlel, má hromadou nevšedních nápadů a nikdy s ním není nuda.

Kluci z Bylo nás pět jsou odhadem tříměsíční zdravá koťata, která skotačí, hrají si a rádi objevují svět. Zvládají chodit na kočičí záchodek, jsou čistotní. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven po adaptaci v novém domově a po kastraci.

Všichni jsou kompletně naočkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům a označení mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz/

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Jirsák, Bajza, Bejval, Kemlink a Zilvar
evidenční číslo
77 - 81 D
pohlaví
plemeno
evropská kočka
značení
čip
výška
19 cm
váha
1 kg
věk
3 měsíce
kastrace
nekastrován
povaha
něžná, hravá, veselá koťata

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
23. 10. 2022
místo nalezení
Tábor u řeky