Sorbon – rotvík medvídek

Předán do nového domova: 13.9.2020

Sorbon je 6 let starý představitel plemene rotvajler a je to naprostý úžasňák. Dovede se rozdovádět jako malé štěňátko, lítat s hračkami sem a tam, v návalu radosti prolézat pořád dokola člověku pod nohama a válet se s tou největší chutí v trávě. Vždyť život může být tak fajn! Venku si ostatních pejsků nevšímá, v útulku Gorův kotec uctivě obchází a Viktorce se vydrží jako správný gentleman dosti dlouho dvořit přes kotec.

Při čem se nám ale svírá smutkem srdce jsou chvíle, kdy přicházíme k jeho kotci. Sorbonek si nás prohlíží, krčí se a plazí se. Vyhodnocuje, s "jakou náladou" za ním jdeme, a očekává to nejhorší. O to větší má radost, když zjistí, že my jdeme vždycky v dobrém, to pak začne nefalšovaná psí radost a uvolnění.

ZDRAVOTNÍ STAV: Sorbon je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Momentálně kulhá na zadní nohu, má sedřený polštářek. Potřebuje nabrat pár kil, nasvalit nohy a bude frajer.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Sorbon se hodí do bytu i do domku se zahradou, se zázemím uvnitř. Hledá páníčka klidného a vyrovnaného, který s ním bude chodit na procházky a večer ho bude hladit u televize. K dětem se chová přátelsky. Zaslouží si od teď už napořád žít v pocitu jistoty, bezpečí, klidu a trvalého zázemí.

Zájemci volejte 778 465 467 nebo pište na utulek@tstabor.cz. Podmínkou adopce je kastrace Sorbona po aklimatizaci v novém domově.

HISTORIE: Sorbon patří mezi psy, u kterých máme ponětí o tom, jak žil. Střídání majitelů, z ruky do ruky, žádné dobré zacházení, žádné velké jistoty. Neměl štěstí, přesto zůstal vřelý, člověku otevřený a radující se z každého pohlazení a hry.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.