Louis

Předán do nového domova: 1.9.2020

Louis je odhadem čtyři měsíce staré, optimistické, společenské a energické štěňátko, má pichlavé mléčné zoubky, které začíná právě přezubovat, a váží čtyři kilogramy. Předpokládaný je menší střední vzrůst v dospělosti. :-)

Louis je aktivista každým svým kouskem těla. Moc rád běhá ve výběhu, trénuje pozitivním způsobem poslušnost a zkouší agility překážky. Nejraději ale skočí člověku do obličeje a s tou největší vášní mu okusuje ucho, popřípadě se spokojí i s nosem. Samozřejmě ještě hodně spinká a odpočívá.

ZDRAVOTNÍ STAV: Luis má předkus, jeho spodní čelist je delší než horní. Momentálně s přezubujícími zoubky se mu hůře koušou tvrdé věci, dostává tedy kvalitní masové konzervy a spoustu měkkých pamlsků. Po přezubení by mu předkus neměl způsobovat žádné problémy, jde o běžnou vadu. Má sestouplé pouze jedno varle. Nový páníček musí počítat s tím, že bude nutné, aby v budoucnu (mezi 6. a 12. měsícem života) podstoupil kastraci a nesestouplé varle se při tomto zákroku vyňalo z dutiny břišní.

Louis je naočkovaný, ošetřený proti vnitřním parazitům a označený mikročipem. Připraven najít svůj nový úžasný domov.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Louis je štěňátko, zvídavé, hravé, energické a společenské. Hodí se do aktivní rodiny, do bytu i do rodinného domku. Nutné je počítat s naučením hygienických návyků, Louis je šikulka a snaží se, ale vzhledem ke štěněcímu věku se nehody stávají. :-) Je velice učenlivý, bystrý a chytrý, hodí se na agility, dogdancing či jakékoliv přemýšlející a zároveň pohybové aktivity. Bude moc rád chodit na procházky, ve společnosti svého člověka bude ochotný podnikat prostě cokoliv. Hodí se k dětem i k dalším zvířátkům, je to psí miminko, přijme po zodpovědném seznámení do života další pejsky, kočičky atd.

Zájemci o adopci Louise volejte 778 465 467 či pište na utulek@tstabor.cz.

HISTORIE: Dne 24.8.2020 u Kauflandu nalezeno psí miminko. Kluk je bez značení. Majitel si ho může vyzvednout dnes do 16 hodin, další dny dle provozní doby útulku. Telefon 773 791 322.