Apollo – hravý zrzek pitbulteriér

Předán do nového domova: leden 2018

Apollo je mladý a šikovný pes, který jen občas neví, co by se sebou vymyslel. Přišel do útulku zanedbanější, v horší kondici a děsivě začervený. Už se je mu celkově lépe a začíná objevovat, co mu ta životní změna přináší.
Je to pes, který nejspíše neměl příliš péče a rostl tak trochu sám, takže nový majitel musí počítat s tím, že bude s Apollem práce. Vodítko první dny rval, jak kdyby byl zvyklý tahat sáně, ale už začíná chápat, že o tom chození na vodítku není. Potřebuje hodně pohybu, zabavit psychicky i fyzicky, mít parťáka na blbnutí, ale i takového, na kterého se bude moci spolehnout.
Hodí se do bytu i na zahradu s přístupem do tepla. Super vděčný by byl za vychovanou psí kámošku, která by mu pomáhala vše dohnat.

Pokud Vás Apollo zaujal, prosím zavolejte si do útulku (tel.: +420 773 791 322). Promluvíte si o něm s ošetřovatelkami, které jsou s Apollem v každodenním kontaktu a proberete, zda by byl vhodný k Vám do rodiny.

Když ho přivezla MP obdrželi jsme tip, že se jmenuje Apollo, je mu 1,5 roku a nežil v dobrém prostředí. Na jméno pejsek reagoval, odhad věku seděl, tedy jsme mu jméno nechali. O jeho minulosti nemáme sice žádné potvrzené informace, ale nám je to vlastně jedno, jde o jeho budoucnost.