Michael – černobílý zpěvák

Předán do nového domova: 5.11.2021

Trochu černej a pak taky tak trochu bílej, hlas jak zvon a spousta lásky na rozdávání. Trochu černého humoru nám snad odpustíte stejně jako nám ji odpustil náš úžasný Michael. Rozverný kocourek, který rozdává polibky na všechny strany, baví ho být v dění, chce skotačit a když přijde únava, mít se na čí klín stočit.

ZDRAVOTNÍ STAV: Michael je připraven vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Michael je vzorně čistotný, využívá kočičí wc.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Michael bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 31. 8. 2021 byl u veterinární kliniky odložen bíločerný kocourek, trápí ho velká rýma, svrab v uších, taková klasika většiny koťátek. Nyní bude léčen antibiotiky. Až bude připraven do adopce, rádi Vám ho představíme. Kocourek je nekastrovaný, bez značení. Hledáme původního majitele. Útulek Tábor - 773 791 322