Lynx – něžný kocourek

Předán do nového domova: březen 2024

Lynx je nádherný, obrovský, černý kocourek s huňatým kožíškem. Mohl by být takovým klasickým českým Mikešem, ale svou duší je mnohem více holandským šlechticem.

Lynx má velmi jemnou, citlivou a něžnou povahu, trpělivě zvládá veškeré lidské ošetřování a péči, jsou na něm však vidět obavy o sebe, o to, že mu bude ublíženo. Dostává u nás všechen čas a prostor, lásku i péči, v chodu útulku mu však nedokážeme zajistit pro něj to nejdůležitější - tolik potřebný klid.

Lynx je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaný a kastrovaný. Umí krásně používat kočičí záchodek, a tak se hodí do bytu i do domku s budoucím přístupem ven.

Lynx hledá klidný domov, bez malých dětí, uštěkaných pejsků a jiného velkého ruchu. Bude žít spokojeně v bytě stejně jako v rodinném domku s přístupem ven po své aklimatizaci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Lynxovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz