Lynx – něžný kocourek


pohlaví

7 let

30 cm

3.5 kg

čip

kastrován

Lynx je nádherný, obrovský, černý kocourek s huňatým kožíškem. Mohl by být takovým klasickým českým Mikešem, ale svou duší je mnohem více holandským šlechticem.

Lynx má velmi jemnou, citlivou a něžnou povahu, trpělivě zvládá veškeré lidské ošetřování a péči, jsou na něm však vidět obavy o sebe, o to, že mu bude ublíženo. Dostává u nás všechen čas a prostor, lásku i péči, v chodu útulku mu však nedokážeme zajistit pro něj to nejdůležitější - tolik potřebný klid.

Lynx je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaný a kastrovaný. Umí krásně používat kočičí záchodek, a tak se hodí do bytu i do domku s budoucím přístupem ven.

Lynx hledá klidný domov, bez malých dětí, uštěkaných pejsků a jiného velkého ruchu. Bude žít spokojeně v bytě stejně jako v rodinném domku s přístupem ven po své aklimatizaci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Lynxovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Tulipánový Lynx
evidenční číslo
63 E
pohlaví
plemeno
kočka domácí
značení
čip
výška
30 cm
váha
3.5 kg
věk
7 let
kastrace
kastrován
povaha
milý, jemný, citlivý a prozatím uzavřený kocourek

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
30. 10. 2023
místo nalezení
Čelkovice, Tábor