Fuchsie – mazlivá a rozkošná mopsí květinka

Předán do nového domova: listopad 2022

Radost do života, naprostá oddanost, důvěra a láska k člověku. To přesně vystihuje naší úžasnou kytičku Fuchsii. Tahle krásná holčička nám rozkvétá před očima každý den. Miluje procházky, mazlení, drbání i válení na gauči. Miluje prostě vše hezké a jí přijde hezké cokoliv. Její stav při příjmu nasvědčuje poměrně drsnému životu s minimem péče, natož lásky, kterou ona nyní tak nadšeně hltá plnými doušky. Je zcela nekonfliktní, velmi vděčná a šikovná. Pěkně capá na vodítku a byť nic nezná a vše je pro ni nové, nestresuje se a vesele objevuje svět, který se jí otevřel.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ
Naše kytička určitě hledá život v bytě, kde si bude kralovat, obsadí luxusní pelíšek, gauč a možná protlačí svůj uchrochtaný rypáček i do postele. Ráda se bude učit nové věci a pár povelů by se určitě naučit měla, ale bude mít ráda pohodové tempo a život bohéma s pravidelnou dávkou vycházek v přírodě.
Fuchsie může odjet do adopce s kamarádkou Pelargonií, ale není to nutné: www.utulektabor.cz/67ch/

Fuchsi má dobrý vztah k jiným psům a bude ráda za psí kámoše v nové rodině. Vztah k jiným zvířatům nemáme vyzkoušený, ale předpokládáme dobrý, stejně tak jako vztah k dětem.

ZDRAVOTNÍ STAV: Fuchsie je ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovaná a označená mikročipem. Fuchsie je fenečka, která působila dojmem důchodkyně, až čas nám rozkryl, že je to spíše dáma ve středním věku, jen měla žalostný život. Její zuby jsou z velké míry obroušené, což odpovídá dlouhodobému okusování kovového materiálu, nejspíše klece. Má defekt na oku, které je vlivem neřešení situace včas již mrtvé a bude potřebovat doživotně pravidelné vyplachování. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Fuchsii Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Fuchsi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 28. 9. 2022 byla u útulku nalezená fena mopse ve velmi špatném stavu. Fenečka má zánět v uších, cystu na oku, nadváhu, drobné ranky po těle, přerostlé drápy a špinavou srst. Není žádným způsobem značená. Nyní ji u nás čeká veterinární kolečko a léčení. Aktuálně nehledáme nový domov ani dočasnou péči. Jakmile bude fenečka do adopce připravena, představíme ji v tomto albu. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Případné informace o původním majiteli můžete zaslat na email utulek@tstabor.cz.