Freya – černá kněžka

Předán do nového domova: 5. 9. 2022

Freya je boží ovčanda, je to rozkošná pidi verze křížence ovčáckého typu. Při mazlení ji můžete vzít do náruče, jednak Vás bude moci také zulíbat a jednak ji prostě unesete, protože má jen 20kg. : - ) Freyuška miluje člověka, miluje s člověkem úplně vše, od procházky přes návštěvu veteriny. Venku se chová umírněně a velice citlivě reaguje na vedení člověka.

Freya je vysněným psem každého, kdo by rád dělal poslušnost, skládal zkoušky z obedience, běhal canicross, závodil v agility, chodil dogtrek či dělal cokoliv aktivního. Freyuška je hnědooký rarášek a moc ráda bude žít aktivní život.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hledá domov, kde rozvinou její silné stránky, kde uspokojí její energickou náturu a kde dokáží obrousit její nedokonalosti. A jaké že vlastně naše černá kněžka má? Freya nám ukazuje, že nejspíš zažila i zlé věci, lekne se prudkých pohybů a nečekaných zvuků, a naopak jako hrdinka za plotem docela ráda hlídá každého, kdo projde kolem našich vrat. : - ) .

ZDRAVOTNÍ STAV: Freya je mladičká holčička, odhadem roční, je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci boží Freyušky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 10. 8. 2022 jsme z Koloměřic (Chrášťany) přijali mladičkou fenečku bez jakéhokoliv značení. Fenečka je poněkud vyplašená, ale moc milá. Vstupní prohlídka neukázala na žádná viditelná zranění, více ukáží následující dny a návštěva veterinární kliniky. Fenečku u nás nyní čeká karanténa a vzájemné poznávání.

Jakmile bude připravena k adopci, rádi Vám ji představíme.

Hledáme původního majitele.
Majitel si fenečku může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz, fotografie. Pobyt psa v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322