Saša a Lexa – Comebacková koťátka

Předán do nového domova: 6.9.2021

Saša a Lexa, lehce zvláštní dvojka z českého televizního sitcomu. Rozum zůstává stát, co ti dva občas vytvoří. Naše koťátka jsou chytřejší, mají o dost víc rozumu a co si budeme nalhávat, také jsou o poznání roztomilejší. Na rozdíl od svých seriálových postav, budou věrnými lidskými parťáky po celý svůj život. Saša i Lexa jsou mazlivá koťátka, mají ráda lidskou náruč, jako správná koťátka umí i pořádně dovádět a hrát si jako o život. Jsou vzorně čistotná, bez výjimky využívají kočičí wc. Byť mají inzerci společnou, domov společně nehledají. Samozřejmě však v případě zájmu spolu odjet mohou.

Saša - rezavá holčička
Lexa - černý kocourek - našel své doma.

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena vyrazit do svých nových domovů, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou jejich adopce bude kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by koťátka bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HSTORIE: Dne 2.8.2021 jsme přijali do naší péče dvě koťátka nalezená u odpočinkové zóny Komora. Koťátka čeká karanténa, veterinární péče a naše vzájemné poznávání. Útulek Tábor 778 465 467