Falco – energický a hravý Americký pitbulteriér

Předán do nového domova: srpen 2017

Je to hravý, veselý a aktivní pes. Přijde na zavolání a sedni i lehni už mu taky jde, ale potřebuje majitele, který ví, jak pracovat s podobnými plemeny a bude na něj mít dostatek času. Je hodně nevybouřený a nemá jasně stanovené mantinely. Má poměrně silné lovecké pudy a rychle pohybující předměty i lidé jsou pro něj hodně intenzivní podnět. Ale s dobrým vedením a pozitivní motivací to bude skvělý pes, jen potřebuje ještě trochu pomoci.

Kila jdou nahoru a stav poničených pacek se zlepšuje, stále bere antibiotika a uvidíme, jak se bude stav jeho kůže vyvíjet. Pokud by měl Falco zájemce, bylo by již možné uvažovat o adopci. Zatím není naočkovaný z důvodu oslabené imunity, ale už by to připadaně bylo možné. Potřeboval by brzy do nového domova, betonový útulek není pro jeho stav ideální. Nožky je potřeba pravidelně ošetřovat a bylo by ideální, aby se měl zavázané, ale bohužel bez dohledu obvazy hned sundá.

Kůži má celkově zeslabenou a všechna vyšetření byla negativní, tedy se bude jednat o vrozený problém, ale současná léčba pomáhá a snad nebude na léky vázán doživotně.

Pro bližší informace volejte prosím do útulku (tel.: 773 791 322).