Berries – šťavnatá bobulka

Předán do nového domova: 25.6.2023

Začnete jako křehké poupě, rozkvete ve voňavou kytičku a skončíte jako zralá bobule. Tak to prostě je pro nás všechny, kteří mají štěstí. Každá fáze života má své krásy a výhody. Bobule jsou už rozumné, nepotřebují vysvětlovat, kde se čůrá, umírňovat skákání, učit povely. Pohodové tempo, klidné procházky, hodně spánku, dobrá bašta, vše hlavně nenáročně. Takové je to s naší Berrinkou, která asi neměla na růžích ustláno. Nečekají ji dlouhé roky, bude ráda za měsíce, prožít je však chce v pohodlí, obklopená láskou, péčí a milovaná.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Berrinka hledá anděla, hodného člověka, který nemyslí na sebe, ale chce udělat dobrý skutek, pomoc ztracené duši, stát se oporou pro stařičkého něžného a křehkého psa. Víme, takových lidí je málo, ale nezbývá nám než hledat a doufat, že stihneme zařídit zázrak dříve, než bude pozdě. Berrinka je naprosto čistotná, nic neničí, je moc hodná, na procházkách pohodová. Miluje společnost, ale potřebuje klidné prostředí bez malých dětí. Je to taková éterická dušička, která potřebuje být obklopena něhou a laskavostí. Hodný pejsek by jí mohl být vhodným kamarádem, ale potřebuje již svůj klid a prostor.

ZDRAVOTNÍ STAV: Berries je očkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům, označená mikročipem. Její tělíčko je na světě již roky, srdíčko slabší, boule sem, boule tam, ale jsou to prostě neduhy staří, na které není léku. Krve má však naprosto v pořádku, na svůj věk stále výborně slyší i vidí, ráda chodí na procházky, pobíhá ve výběhu a s chutí se rochní v pelíšku.

V případě zájmu o adopci bobulky Berries Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Berrince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úchvatné fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.