Nellie Lovett – koťátko z Fleet Street

Předán do nového domova: 8.11.2021

Nellie ze své dvojice zbyla sama a hledá domov, bráška Sweeney je již doma.

Popusťte uzdu své fantazie a nechte se přenést do Londýna do domu šílené pekařky a ještě šílenějšího holiče. Že jste film neviděli? Nevadí, mrkněte na něj, rozšiřte si filmové obzory a ještě lépe: k tomu koukání si dejte na klín adoptované stejnojmenné koťátko. Domov nehledají spolu, ale případně ho určitě uvítají. Představujeme Vám Nellie a Sweeneyho.

Nellie - bílomourovatá kočička
Sweeney - bíločerný kocourek - našel své doma

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena vyrazit do svých nových domovů, kastrovaná, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by koťátka bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 14. 7. 2021 jsme přijali dvě divoká koťátka z Vožické ulice. Čeká je karanténa, socializace. Až budou připravena, moc rádi Vám je představíme. Majitel si je může vyzvednout v návštěvní době útulku. S sebou očkovací průkaz kočičky, fotografie, svůj občanský průkaz. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na webu. 773 791 322