Anakin – štěně v těle obra – lightsaber


pohlaví

1 rok

65 cm

29 kg

čip

nekastrován

Jeho předurčení bylo osudem dané, měl nastolit rovnováhu síly. Jen nikdo netušil, jak velká bude jeho role a na jaké straně. Že on možná bude ten, u kterého se těžce rozhodne mezi světlem a temnotou.

Náš Anakin prostě ví, že svět není modro-červený a že jen osel nepřemýšlí a následuje tupě kázání, kterému nerozumí. Je to pes velmi zvídavý, milý, přátelský, energický a na duchu silný. Jako by o sobě nepochyboval. Prostě ví, že má dostatek midichlorianů i životní síly na to, aby se mohl stát, kýmkoliv bude chtít. Potřebuje po boku jen člověka, který mu nabídce partnerství, zázemí, lásku a zároveň bude od Anakina chtít, aby využil svůj potenciál a stal se mistrem.

Jedná se o zvláštního křížence německého ovčáka a nejspíše více dalších plemen. Někdo vidí loveckého psa, jiný filu či jiného molosse. Je to pes mnoha tváří a záleží hlavně na tom, kdo se dívá. Má před sebou celý život a má rozměrný potenciál.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Kiny je pes, který budí respekt, silný dojem a byť je v něm veselé prdlé trdlo, jistá vnitřní síla je součástí balení. Až zcela dospěje, bude to alfa samec každým coulem, a proto hledá rodinu, která zvládne silnou osobnost. Při správném vedení je Anakin úplné zlato a velmi vnímavý pes. Pokud však vyhodnotí, že by mohl udávat pravidla, udělá to s jistotou srovnatelnou s tím, že vyjde slunce.

Aktuálně je Anakin prostě padavan připravený k výcviku, výchově a chce poznat vše, co mu život nabízí. Naučí se různé kynologické disciplíny, bude výborný hlídač i gaučový povaleč. Potřebuje však mít dostatek pohybu a psychické zábavy, aby mohl růst a zároveň byl správně unavený. Vztah k jiným psům na procházkách je křehký a je potřeba na něm pracovat. Co se týče dětí a jiných zvířat ve stejné domácnosti, nemáme to vyzkoušené, ale odhadujeme, že to nebude úplně to pravé. Kiny je vzorně čistotný, svůj pelíšek neničí, je to pod jeho úroveň.

ZDRAVOTNÍ STAV: Kiny je roční mladíček, očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Anakina Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Kinymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úžasné fotografie patří naše poděkování fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Anakin
evidenční číslo
43 J
pohlaví
plemeno
kříženec německého ovčáka a nejspíše více dalších plemen
značení
čip
výška
65 cm
váha
29 kg
věk
1 rok
kastrace
nekastrován
povaha
pes velmi zvídavý, milý, přátelský, energický a na duchu silný

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
15. 5. 2023
místo nalezení
Božejovice - Jistebnice