Jenny – jedinečná lední medvědice

Předán do nového domova: 3.7.2021

Jenny - jedinečná vzhledem i povahou. Nádherná představitelka plemene slovenského čuvače s jemnou, citlivou a velice přátelskou povahou. Miluje bytí s člověkem, mazlení a hlazení, moc ráda si dá nějaké to dobré sušené masíčko, ale běda, jak bychom ji chtěli uplácet něčím méně dobrým. :-) To, že hůře papá, je jediný zápor, který o ní můžeme napsat. Jinak musíme chtě nechtě, a my samozřejmě chceme, pět slova chvály. :-) Způsobně chodí na vodítku, netahá, jiné pejsky neřeší, nevšímá si, jiná zvířátka ji netankují, chová se zdvořile, je s námi ráda venku i v kanceláři, je čistotná, vydrží na naše pravidelné venčení, v kotci si nic neničí, neštěká, nevyje. Je to prostě úžasná lední medvědice, naše bílá křehká květinka.

ZDRAVOTNÍ STAV: Jenny je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Je připravena nasednout do auta a odjet do svého nového domova. Nemá žádný zdravotní problém.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Jenny byla zvyklá žít celý život u rodinného domku, ideálně hledá nový domov tedy opět tam, samozřejmě se zázemím uvnitř. Jenny chce být součástí rodiny, potřebuje člověka, být s ním. Při správném vedení by si zvykla i na život v bytě. Po zodpovědném seznámení může žít s lidskými i těmi zvířecími sourozenci. :-) Podmínkou adopce je kastrace po adaptaci v novém domově.

Máte-li o Jenny zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Jenny bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz

Dne 8. 6. 2021 byla v Lužnické ulici nalezená milá starší fena, nejspíše slovenského čuvače. Fenečka je bez označení. Majitel si ji může vyzvednout v provozní době útulku. Útulek Tábor - 778 465 467 (S sebou občanský průkaz, očkovací průkaz feny, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn viz ceník.)