Colettka – menší než malá

Předán do nového domova: 23.9.2022

Jaké je to být menší než malý? Tak o tom může mňouknout naše kotěcí špulka Coletta. Měla by být ještě dlouho se svou mámou, ale ta je pryč a ona zůstala sama na ulici nebo ji někdo jako nechtěnou vyhodil. Bojovali jsme hodně o její život, zahřívali, bondingovali, léčili a dokrmovali. Hlavně naše úžasná Kačenka, která Colettce bez nadsázky zachránila život. Věříme, že to nejhorší má za sebou a začíná nás už zlobit. Bohužel Colettka má ještě tak měsíc do očkování a cítíme, že s námi zbytečně strádá. Byli bychom rádi, kdyby se pro ni našla nová rodina, která si veterinární úkony udělá postupně, až bude její tělíčko připravené.

Dokážeme Colettce najít domov?

Colettce je nanejvýš šest týdnů, je ošetřená proti vnitřním parazitům. Na to, jak je roztomile malinká, hrůzostrašně ráda papá a je nutné jí jídlo dávkovat v malých pravidelných svačinkách. Možná měla dostat jméno Otesánek. :-) Papá sama, nejvíce miluje teplé kotěcí mlíčko, ale nepohrdne ani kvalitním masíčkem.

Colett je mazlivá, vrnivá maličká kočička, ale i vrchní šašek a komediant. Zaručujeme Vám, že s ní zažijete spousty a spousty legrace. Holčička je vzorně čistotné koťátko, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Miluje lidi i jiné kočičky, vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale předpokládáme dobrý. :-)

V případě zájmu o adopci Colettky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život malé holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.