NUBES – bílý obláček

Předán do nového domova: 22.7.2022

Z nebe plného obláčků jednoho dne sestoupil jeden z nich jménem Nubes k nám čtyřnohým smrtelníkům.

Nubes je jemná dušička, miloučký psík vážící 3 kg a připomínající z plemen nejvíce havanského či maltézského psíka. Nubes se prozatím lidské ruky bojí, moc rád se nechá pohladit i pochovat, je však vidět jeho obrovský strach, který se snaží překonat.

Nubes je velmi zvídavý, zajímá ho veškeré dění a cvrkot v útulku. Je to velký šikulka, zvládá již chůzi na vodítku i veškerou manipulaci. Moc rád pobíhá v našem výběhu a dovádí se svým (pravděpodobně) bráškou Cirrim.

Cirrus má své vlastní album.
www.utulektabor.cz/43ch/

Nubes je očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Připraven hledat nový domov. :-) Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ? Nubes potřebuje klidnější a citlivější zázemí, bez malých dětí a velkého ruchu. Hodí se do bytu i do domku s dobře zabezpečenou zahradou. Nubes bude moc rád za fajn klidného a mírného psího sourozence, do adopce může samozřejmě odjet se svým bráškou Cirrim. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen.

V případě zájmu o adopci Nubíka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život psíčkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.