Egon – bomba štěndo – veselé éro


pohlaví

1 rok

45 cm

19 kg

čip

nekastrován

Egon je prostě štěně, mega bomba, kopa energie a silné vůle. Je to pejsek, který hodně nabízí i hodně potřebuje. Je mladý, tvárný a připravený k výcviku. Je přátelský ke všem lidem a velmi mazlivý, hravý. Děti bude mít také rád, ale úplné drobečky porazí, poskáče. Je úžasně čistotný, žádná demoliční četa, hodí se tedy k životu do bytu i domečku.

Vztah k jiným psům a zvířatům nemá úplně pozitivní, spíše neví, jak se správně seznámit, je prostě potřeba začít pořádně pracovat. :-) Egon si přeje být rovnocenným společníkem svého pána, parťákem, který za toho druhého položí život. Chce páníčka, u kterého by se při operaci mozku ukázalo, že v hlavě má jen svého psa. Rodinu, kde bude plnohodnotným členem, který bude jezdit na všechny výlety i dovolené.

Egon je odhadem roční pejsek, je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Egonka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úchvatné fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Egon
evidenční číslo
41 J
pohlaví
plemeno
úžasná směska
značení
čip
výška
45 cm
váha
19 kg
věk
1 rok
kastrace
nekastrován
povaha
přátelský ke všem lidem a velmi mazlivý, hravý

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
10. 5. 2023
místo nalezení
Lužnická ulice, Tábor