Shira – jemná holčička

Předán do nového domova: 30.6.2021

Shira, pětiletá, kastrovaná, jemná, klidná, mazlivá holčička, která si dovede hrát jako štěňátko a ujít spousty kilometrů, hledá domov. Že Vám přijde její popis samý superlativ? Tak to Vám přijde správně, ona přesně taká je, je skvělá.

Shira chodí na vodítku zcela volně a klidně, netahá, nejančí, je to přece hodná holčička. Zvládá cestu autem, pobyt v kanceláři, k ostatním pejskům se chová hezky, kočičky ji příliš netankují, je absolutně čistotná. Prostě musíme v těch superlativech jen pokračovat. Moc ráda se mazlí a je ve společnosti člověka, miluje hračky a dokáže je cupovat, až si člověk říká, kde se v té křehké květince bere tolik vášně. Miluje vodu, louže i bahýnko, nadšení je u ní obrovské. Je prostě úžasná.

ZDRAVOTNÍ STAV: Shira je kastrovaná, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Léčíme letitý zánět v ouškách, jsme na na dobré cestě a brzy už bude vše v pořádku. Nový páníček musí počítat s pravidelnými kontrolami oušek. Jinak je zcela fit a zdráva a připravena vyrazit DOMŮ.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Shira by preferovala rodinný domek se zahradou, na který byla doposud zvyklá. Určitě by se ale při správném vedení přizpůsobila i životu v bytě. Hodí se k aktivním lidem, kterým bude věrnou parťačkou při jakýchkoliv činnostech. Po zodpovědném seznámení může žít s psím bráchou či ségrou, k lidským sourozencům ji doporučujeme pouze k těm odrostlým.

Máte-li o Shiru zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Shira bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz