Lucienek – zářivý španěl


pohlaví

6 let

40 cm

12 kg

čip

nekastrován

Lucien přináší do našich životů láskyplnou jemnost, srdečnou oddanost a nejvroucnější lásku. Jeho povaha je velkou vzácností, jeho aura je oslnivě zářivá. Tváří v tvář Lucienkovi budete čelit pocitům touhy ho chránit a učinit jeho každý psí den tím nejkrásnějším na světě.

Lucienek je pes šlechtic, ví, jak se chovat, co se sluší, a co ne. Čistotný, jemný a vřelý, opatrný a trpělivý, ideální společník, velkolepý mazel a ochotný výletník. Hledá stejně jemnou a laskavou lidskou duši, klidnou rodinu bez malých dětí, člověka milujícího výlety, procházky a společně strávený čas.

Lucienek je moc rád venku, rád čichá všechny ty důležité pachy a rád se jimi nechává unášet. Lucienek je šestiletý, aktivní pejsek, který bude moc rád nejen za fyzické vydání, ale vzhledem ke své povaze ocení i čuchací zábavy jako je hersenwerk či nosework.

Pro jeho tvárnou a jemnou povahu očekáváme, že by mohl po zodpovědném seznámení odjet k povahově podobně založené fenečce či pejskovi. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen.

Lucien je očkovaný, čipovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou jeho adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově. Momentálně řešíme zoubky, které potřebují ulevit od zubního kamene.

V případě zájmu o adopci Lucienka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za zářivé focení patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥
Za možnost interiérového focení děkujeme firmě BEKL ♥ www.bekl.cz ♥

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Lucien
evidenční číslo
37 K
pohlaví
plemeno
miniaturní velššpringršpaněl
značení
čip
výška
40 cm
váha
12 kg
věk
6 let
kastrace
nekastrován
povaha
jemný a vřelý, opatrný a trpělivý, ideální společník, velkolepý mazel a ochotný výletník

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
15. 5. 2024
místo nalezení
Lužnická, Tábor